Chcem ísť na obhliadku: 0903 993 099

O projekte

  • Bývanie v srdci mesta
  • Jedinečný výhľad na Vysoké Tatry
  • Možnosť nasťahovať sa do 2 týždňov
  • Priaznivá výška prevádzkových nákladov
  • Vysoká kvalita stavby
  • Pohodlné parkovanie
  • Občianska vybavenosť na dosah
  • Prispôsobenie financovania možnostiam klienta

Predstavujeme City Centrum - Nové byty v centre Popradu

City Centrum - nové byty v centre Popradu ponúkajú aktívny život v centre mesta na pozadí panorámy Vysokých Tatier. Vynikajúca dostupnosť viacerými spôsobmi dopravy, rozumné ceny a vysoká kvalita stavby sú hlavnými atribútmi tohto projektu. Projekt oslovuje každého, kto hľadá kompromis medzi pulzom mesta a pokojom prírody. Nové byty v Poprade sú zasadené do prostredia, ktoré kombinuje výhody bývania v centre s pokojným večerným oddychom v tichej ulici.

City Centrum je odpoveďou na túžbu ľudí po kvalitnom bývaní v centre mesta za rozumnú cenu. Konštrukčné riešenie stavby je prepracované do detailov, aby bytový dom bezproblémovo slúžil dlhé roky. Citlivé zasadenie budovy do okolitej zástavby pôsobí harmonicky a dáva vyznieť najkrajšej ozdobe mesta – Vysokým Tatrám. Bytový dom je umiestnený na kopci, vďaka čomu nebude výhľad na mesto a hory nikdy zastavaný.

City Centrum stavia svoj úspech na individuálnom prístupe. Ponuka bývania vo vysokom štandarde za rozumné ceny je preto zaujímavá nielen pre záujemcov o trvalý pobyt, ale aj o rekreačné využívanie.

City Centrum prináša na trh 45 kvalitných hotových bytov (jednoizbové, dvojizbové, trojizbové), ku ktorým prináleží 74 parkovacích miest. Stavba bola skolaudovaná v apríli 2012. Na zrealizovanie dokončovacích prác v štandarde, ktorý požaduje klient, stačia iba dva týždne. Výhodou sú tiež fungujúce maloobchodné prevádzky v parteri budovy: kaderník, predajňa kozmetiky, showroom interiérového vybavenia a pod.

 

Pohodlné parkovanie

Všetky dôležité inštitúcie a nákupné zóny sú dostupné pešo. Budova je však jednoducho prístupná aj pre automobilovú dopravu. Dostatočný počet parkovacích kapacít bol neodmysliteľnou súčasťou projektu od začiatku. City Centrum - nové byty v centre Popradu ponúkajú svojim majiteľom dovedna 74 parkovacích miest. V garáži, odkiaľ možno prejsť suchou nohou do bytu, je k dispozícii 24 parkovacích miest. Zvyšok tvoria vonkajšie parkovacie miesta.

Cena parkovacieho miesta v garáži: 7 900 eur

Cena vonkajšieho parkovacieho miesta: 5 000 eur

Ceny sú uvádzané vrátane DPH

 

Technický štandard bytového domu

Budova je postavená z kvalitných stavebných materiálov postupmi, ktoré zaručujú dlhodobú spokojnosť jej užívateľov. Developer na základe predchádzajúcich skúseností s rezidenčnými projektmi kládol dôraz na výber osvedčených stavebných materiálov a technológií.

Nosná konštrukcia pozostáva zo železobetónového skeletu s obvodovým nosným murivom z pálenej tehly Porotherm s hrúbkou 400 mm. Vnútorné priečky sú tiež postavené z keramických tehál Porotherm. Úspory energie zabezpečuje zateplenie vonkajšieho plášťa budovy vrstvou minerálnej vlny NOBASIL s hrúbkou 10 cm. Finálnu povrchovú úpravu tvorí kvalitná silikónová omietka. Vonkajší plášť je doplnený veľkorozmernými oknami s dvojitým zasklením a päťkomorovým plastovým profilom od slovenského výrobcu Slovaktual. Ochranu strechy pred degradačnými účinkami vody a vlhkosti zabezpečuje PVC fólia, na ktorú sa vzťahuje záruka až 25 rokov.

 

Pre pokojné susedské vzťahy

Pri realizácii jednotlivých bytov sa kládol dôraz aj na vysoký komfort bývania. Pre dosiahnutie tohto cieľa bolo nevyhnutné obmedziť najmä hluk. Preto sa pre stavbu medzibytových priečok zvolila sendvičová konštrukcia so zabudovanou akustickou izoláciou. Akustická izolácia je zabudovaná aj v podlahe. Hluk prichádzajúci zo spoločných chodieb tlmia kvalitné protipožiarne vchodové dvere.

 

Dokonalý prehľad o spotrebe energií

Vykurovanie je riešené centrálnou kotolňou, ktorá sa nachádza v suteréne. Z nej sa teplo rozvádza priamo do bytov. Každý byt disponuje vlastným rozvádzačom a meračom odobratého tepla. Na prípravu teplej úžitkovej vody je v každom byte určený elektrický bojler. Vďaka tomu možno mimo vykurovacej sezóny odstaviť centrálnu kotolňu a ušetriť náklady. Každá domácnosť má pritom dokonalý prehľad o spotrebe energií a platí iba za svoju vlastnú spotrebu. Prevádzkové náklady sa darí držať veľmi nízko aj vďaka kvalitnému zatepleniu a oknám. V niektorých prípadoch môže byť spotreba energií až o 50 % nižšia ako v starých panelákoch.

 

Kultivované spoločné priestory

City Centrum - nové byty v centre Popradu sa od iných projektov odlišujú aj kultivovanými spoločnými priestormi. Veď práve vchod je vizitkou ľudí, ktorí v ňom žijú. Dôraz sa kládol na bezpečnosť. V každom byte sa nachádza okrem protipožiarnych vchodových dverí tiež videovrátnik.

Susedia na každom podlaží (4 až 5 bytov) majú možnosť využívať spoločný odkladací priestor. Developer okrem toho ponúka individuálnu možnosť odkúpenia pivničnej kobky na prízemí pre skladovacie účely.

Na rozdiel od väčšiny zástavby v centre mesta sú byty v City Centrum absolútne bezbariérové. Pohyb ľudí v rámci budovy je riešený dvoma veľkokapacitnými výťahmi značky Schindler so stanicami aj v suteréne.

 

Internetové pripojenie

Priamo do budovy je privedené optické internetové pripojenie od spoločnosti Slovanet. Každý klient má možnosť zakúpiť si set-top box na príjem televízneho signálu iba za 1 euro. Na streche objektu je tiež vybudovaný samostatný satelitný rozvod, ktorý vedie do každého bytu. Vlastníkovi bytu už len stačí zapojiť si vlastný satelitný prijímač do zásuvky. Samozrejmosťou je príprava telefónnej prípojky do siete Slovak Telekom.

 

Zaujímavá alternatíva k rekreačným apartmánom

City Centrum - nové byty v centre Popradu zaujali aj ako alternatíva k apartmánom na rekreačné využitie vo Vysokých Tatrách. Kombinácia výhodnej ceny, skvostného výhľadu na panorámu slovenských veľhôr a širokých možností pre trávenie voľného času je vskutku lákavá. Poprad je turistickým mestom na úpätí Vysokých Tatier (premávka skibusov a tatranskej električky – TEŽ). Tatranská električka spája Poprad priamo s lyžiarskymi strediskami. Ide o moderný, pohodlný, ekologický a rýchly dopravný prostriedok bez potreby zdĺhavého, drahého a nepohodlného parkovania na parkoviskách tatranských hotelov. Disponuje tiež dostatočnou kapacitou odkladacieho priestoru.

Poprad tiež ponúka široké možnosti pre aktívny oddych po lyžovačke alebo turistike. Developer zároveň ponúka pre majiteľov apartmánov služby v oblasti ich prevádzky, prenájmu a údržby.

 

Navštívte vzorový byt

Lepšie ako stokrát počuť, je raz vidieť. Príďte sa presvedčiť o možnostiach, ktoré vám ponúkajú jednotlivé byty. Navštívte vzorový byt v City Centrum a inšpirujte sa.